Przewodnik dla początkujących, jak grać w sloty online

Sloty Online

Czy kiedykolwiek chciałeś dostać się na sloty online, ale nie wiesz jak? W tym przewodniku dla początkujących omawiamy podstawy, z których składają się darmowe sloty online, co one wszyscy robią i jak z nich korzystać, aby wygrać.

Udostępniamy nawet przykłady świetnych automatów online, dzięki którym staniesz na najlepszej drodze do rozkoszowania się wszystkim, co ma do zaoferowania świat automatów

Podstawowe zasady automatów

Głównym celem automatów do gry jest zakręcanie rolek, aby ustawiać rzędy tego samego symbolu. Gniazda różnią się liczbą bębnów, ale główne wejście jest zawsze takie samo. Gracze będą obracać bębnami, klikając przycisk obracania, a następnie obstawiając pieniądze na każdym spinie.

Wygrywają pieniądze, jeśli pasują do 3 lub więcej tego samego symbolu wzdłuż linii wypłat (które otrzymamy nieco później). Kwota, którą wygrywa zależy od tego, ile obstawia i ile punktów wart jest każdy symbol. Różne gniazda mają różne symbole i różne wartości dla każdego symbolu.

Tabela wypłat

Pamiętaj, aby przeczytać tabelę wypłat przed rozpoczęciem gry, aby uzyskać te informacje. Im więcej symbolu jest warty, tym mniejsza szansa jego pojawienia się. Tabela wypłat jest dostępna w menu głównym wszystkich automatów i informuje o zasadach gry sloty online oraz o wartości i funkcji wszystkich symboli w grze.

sloty online wyplat

Rolka

Rzędy slotu to tak zwane bębny. W fizycznych automatach do gier te bębny obracają się. Teraz, w wideo i na sloty online za darmo, bębny mają tylko wygląd wirowania, podczas gdy generator liczb losowych (RNG) wybiera symbole, które pojawią się, gdy rolka przestanie “wirować”. Większość tradycyjnych automatów ma 5 bębnów, ale ta liczba może być większa lub mniejsza w zależności od gniazda. Szpule składają się z różnych kolumn symboli. Niektóre bębny mogą zawierać tylko 3 kolumny, podczas gdy inne mogą zawierać o wiele więcej.

Liczba bębnów i kolumn w gnieździe może mieć drastyczny wpływ na prawdopodobieństwo, jakie symbole możesz otrzymać, potencjalne wygrane i wszelkiego rodzaju rzeczy. Zawsze zwracaj uwagę na kołowrotek i numer kolumny przed jej odtworzeniem, jeśli szukasz określonego typu automatu.

Zakłady

Kiedy obstawiasz pieniądze, nie obstawiasz całości stawki w jakiejkolwiek wygranej, którą możesz wygrać. Stawiasz pewną sumę pieniędzy na każdej z linii. Jeśli więc całkowity zakład wynosi 10 centów, a masz aktywnych 10 linii, twój prawdziwy zakład to 1 cent za linię. Jeśli zdobędziesz mecz w dowolnej linii, wygrywasz tylko w zakładzie 1 cent na tę linię, nie całkowity zakład 10 centów.

Pozostałe 9 nie zostanie policzone. Oczywiście, jeśli wygrasz na 2 różnych liniach, całkowita wygrana będzie taka, jak całkowita wygrana z oryginalnego 2, z pozostałymi 8, nie liczona

Rundy bonusowe

Rundy bonusowe są tajną bronią każdego wspaniałego automatu. Podstawy po prostu już tego nie zniosą. Graliśmy w zwykły automat zbyt wiele razy, aby czuć się dobrze. Naprawdę świetne sloty online to te, które zaskakują cię dodatkowym atutem.

Rundy bonusoweRundy bonusowe są zwykle aktywowane przez obracanie pewnej liczby symboli Scatter, zwykle trzech. Gdy tak się stanie, może rozpocząć się runda bonusowa. Oczywiście automat może nie mieć dodatkowych rund. Może mieć jeden lub kilka, które są aktywowane w inny sposób. Tradycyjnie jednak symbole Scatter są sposobem w jaki slot aktywuje swoją rundę bonusową.
Wspaniałą rzeczą w rundach bonusowych jest to, że są one oddzielone od podstawowej wersji gry. Mogą być tak różne, jak chcą. Niektóre rundy bonusowe są jak gra w zupełnie inne gry.

Bezpłatny tryb wirowania

Swobodny tryb wirowania na darmowe sloty bez depozytu jest dokładnie taki, jak mu się wydaje. W automacie znajdziesz darmowe spiny, w których każdy zakład jest taki, jaki był Twój zakład po wygraniu rundy darmowych obrotów.

Następnie masz ustaloną liczbę darmowych spinów, a następnie zdobądź całą sumę, którą wygrałeś na koniec rundy. Niektóre sloty online mogą rzucić dodatkowe symbole Wild lub mnożniki, aby twoje darmowe spiny były warte o wiele więcej niż normalnie.

Przewodnik dla początkujących, jak grać w sloty online
Scroll to top